Nasz serwis

Zgłoś swój udział

Aby wziąć udział w konwencie Futerkon 2016 należy założyć konto w serwisie, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i zarezerwować miejsce w domku.

Opowiadanie

Futerkon to nie tylko konwent, to również motyw przewodni. W tym roku, chcemy Wam zaprezentować opowiadanie, które będziemy tworzyć razem z Wami. Pod tym linkiem, możecie przeczytać pierwszą część opowiadania – w formie książki bądź PDFa. Możecie też zapoznać się zasadami współtworzenia historii.

Lokalizacja

Dokładny adres lokalizacji, opis ośrodka dodatkowych atrakcji oraz kilka zdjęć – jednym słowem, wszystko co istotne aby poznać miejsce tegorocznego konwentu. Znajdziesz tu również interaktywną mapę oraz współrzędne GPS.

Akredytacja

Akredytacja i płatności, wszystkie najpotrzebniejsze terminy i informacje jakich potrzebujesz. Pamiętaj że konwent trwa od 10 do 14 sierpnia, więc jeden dzień dłużej niż do tej pory.

O konwencie

Kilka słów o Futerkonie, jak powstał, z czego się wywodzi, ile edycji zorganizowaliśmy, oraz jaka misja nam przyświeca. Ponadto znajdziesz tu wszystkie najważniejsze informacje o tegorocznym wydarzeniu.

Kontakt

Informacje z pierwszej ręki! Jeżeli masz pytania dotyczące konwentu, rejestracji lub może chciałbyś zgłosić punkt programu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Program

Czymże był by konwent bez programu? Pod tym linkiem dowiesz się, jakie atrakcje przewidujemy w tym roku.